Sveiki atvykę į LCDs-Display.com |
lietuvių

Select Language

EnglishFrançaisGaeilgepolskiMagyarországБългарски езикItaliaKongeriketSuomilietuviųEesti Vabariiktiếng ViệtDanskčeštinaTürk diliíslenskaעִבְרִיתSvenskaภาษาไทยNederlandSlovenijaSlovenskáPortuguêsespañolMelayuHrvatskaDeutschromânescΕλλάδαසිංහල한국의MaoriPilipinoالعربيةAfrikaans
Cancel
Karštos prekėsDaugiau
KyoceraTIANMABOESAMSUNGCHIMEI INNOLUXCMOINNOLUXLG DisplaySHARPAUO

Privatumo politika

1. Svetainės turinys Naudokite LCD-Display.com

Svetainė pasilieka teisę interpretuoti šios svetainės turinį ir šios svetainės turinį tik asmeniniam naudojimui. Turinys, esantis autorių teisių ir kitose nuosavybės formose, turi būti laikomasi, o kopija turi būti išsaugota. Jei svetainės turinys be tinkamo pareiškimo nereiškia, kad svetainė neturi teisių, dar nereiškia, kad ši svetainė nepateikia teisių, o turėtumėte gerbti sąžiningumo principą ir teisėtus teisėto naudojimo turinio interesus. Jūs negalite bet kokiu būdu keisti, kopijuoti, viešai rodyti, skelbti ar platinti tokių medžiagų ar kitaip juos naudoti viešais ar komerciniais tikslais. Uždrausti bet kurią iš šių medžiagų bet kuriai kitai svetainei ar kitai spausdintinei terpėms ar tinklo kompiuterio aplinkai. Turinys svetainėje ir teisinės apsaugos formos redagavimas pagal autorių teisių įstatymą, bet koks neleistinas naudojimas gali būti autorių teisės, prekės ženklas ir kitos teisinės teisės. Jei nesutinkate su šiomis Taisyklėmis ar nepažeidžiate jų, jūsų įgaliojimas naudoti svetainę bus automatiškai nutrauktas, ir jūs turite sunaikinti bet kokią atsisiųstą ar atspausdintą medžiagą.

2. informacijos sklaidos interneto svetainė

LCDs-Display.com Turinys šioje svetainėje be jokios garantijos formos. Neužtikrina absoliutaus tikslumo ir išsamumo. Produktų, technologijų, programų, kainų ir paskirstymo svetainė gali būti keičiama be įspėjimo. Svetainės turinys galėjo pasibaigti, "LCDs-Display.com Limited". Nėra įsipareigojimų juos atnaujinti. Informacinis informacijos išleidimas gali būti jūsų vietiniame vis dar negali gauti produkto, proceso ar paslaugos, galite kreiptis į LCDs-Display.com verslo kontaktus ir platintoją.

3. Vartotojo pastabos

Be privatumo nuostatų, išskyrus tuos, jūs siunčiate arba paskelbiate bet kokias medžiagas į svetainę, arba kontaktinė informacija (toliau kartu vadinama informacija) laikoma nekonfidencialia ir neapsaugota. Jūsų naudojimasis šia svetaine nepažeidžia įstatymų, taisyklių ir viešosios moralės, ne pašto ar siunčiant neteisėtą, grasinančią, klastingą, šmeižikišką, nepadorią, pornografinę ar kitokią neteisėtą medžiagą. Jei žmonės turi informacijos turinį ir įtakoja, yra įspėjimų ar prieštaravimų dėl šios svetainės įrodymų, galite laisvai ištrinti žiniatinklį arba neribotą informacijos laikiną sustabdymą žiniatinklio naršyklėje, be išankstinio sutikimo, pareigos skelbti pranešimą, situaciją yra rimta, ši svetainė gali būti pašalinta iš vartotojo.

4. Vartotojai keičia turinį

LCDs-Display.com "Live", kad galėtumėte stebėti ar peržiūrėti naudotoją siųsti ar skelbti pranešimus arba bendrauti vieni su kita informacija bet kurioje atsakomybės srityje, įskaitant, bet neapsiribojant, pokalbių kambarius, LCDs-Display.com Forumus ar kitus vartotojų forumus ir bet koks keitimasis turiniu. LCDs-Display.com Dėl bet kurio tokio keitimosi turinio neprisiima jokios atsakomybės, neatsižvelgiant į tai, ar jie sukelia šmeižtą, privatumą, nepakankamumą ar kitas problemas. LCDs-Display.com Paskelbtas, kai nustatomas išbraukimas, laikomas piktnaudžiaujančiu, šmeižikišku, nepadoriu ar kitaip nepriimtinu turiniu, turinčiu teisę į informaciją.

5. Svetainė programinei įrangai atsisiųsti naudoti

Jei atsisiųsite programinę įrangą iš programinės įrangos naudojimo, kad atitiktumėte programinės įrangos licencijos sutartį, pateikite visas programinės įrangos licencijos sąlygas. Perskaitysite ir priimsite programinės įrangos licencijos sutartį, kol nuostatos nebus galima atsisiųsti ar įdiegti programinę įrangą.

6. Nuorodos į trečiųjų šalių tinklalapius

Svetainės nuorodos į trečiųjų šalių tinklalapius yra tik jums patogus. Jei naudosite šias nuorodas, paliksite svetainę. LCDs-Display.com Nežiūrėjo jokių trečiųjų šalių svetainių, šios svetainės ir jų turinys nekontroliuoja be atsakomybės. Jei nuspręsite susipažinti su bet kokiomis nuorodomis į trečiųjų šalių svetaines, jų galimas pasekmes ir riziką, kurią patys patiria.

7. Atsakomybės apribojimas

LCDs-Display.com Ir jo tiekėjai ar minėta trečioji šalis nėra atsakingi už bet kokią žalą (įskaitant, bet neapsiribojant, prarastą pelną, prarastus duomenis ar verslo nutraukimą dėl žalos), ar tokia žala yra tinkamai naudojama, ar negali naudotis Svetaine , ir svetainė susieja su bet kuria svetaine ar bet kokia informacija, esančia tokiose svetainėse, ir nepriklausomai nuo to, ar jie turi tokią sutartį, deliktą ar bet kokį kitą teisinį pagrindą iš anksto, ir dėl tokios žalos gali atsirasti patarimų. Jei naudosite šią svetainę dėl informacijos ar duomenų, reikalingų įrangos priežiūrai, taisymui ar taisymui, turėtumėte žinoti, kad jos turi padengti visas su tuo susijusias išlaidas. LCDs-Display.com Tais atvejais, kai atsakomybės nėra: informacijos perdavimas iš tinklo paslaugų teikėjo (LCDs-Display.com Limited ir jo įgaliotas asmuo), išskyrus inicijuotą; informacijos perdavimas, maršruto parinkimas, ryšys ir saugojimas yra būtinas automatinis techninis procesas, informacijos tinklo paslaugų teikėjo pasirinkimas; be kitų automatinio atsakymo reikalavimų, tinklo paslaugų teikėjas nenaudoja šių informacijos teikėjų ir gavėjų; tinklo paslaugų teikėjų sistema ar tinklo tarpininkas arba laikinas informacijos formos kopijos saugojimas įprastomis aplinkybėmis, o ne kitas asmuo, nei numatytas gavėjas, už rezervuotą laiką ne ilgiau kaip numatytą gavėją suteikdamas prieigą prie informacijos perdavimo, maršruto sudarymo arba prisijungimo iki priimtino laiko; per sistemos ar tinklo informacijos turinio nepažeistą perdavimą.

8. Bendrieji principai

LCDs-Display.com Gali keisti šias sąlygas bet kuriuo metu. Turėtumėte aplankyti šį puslapį, kad suprastumėte esamas sąlygas, nes šie terminai yra glaudžiai susiję su jumis. Tam tikros šių terminų nuostatos kai kuriuose puslapiuose gali būti aiškiai įvardyti teisiniai pranešimai ar pakeisti terminai.