ACM019A

| Panel modelis | ACM019A |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Amson |
| Apibūdinimas | FSTN-LCD ,2.4 inch, 128×64 |
| Skydo tipas | FSTN-LCD |
| ACM019A kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | STN, Blue/Grey (Positive), Transflective |
| Aktyvi zona | 55.01×27.49 mm |
| Kontūrai | 74.8×54.5×8 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | |
| Rodyti spalvas | Monochrome |
| Atsakymo laikas | |
| Žiūrėjimo kampas | |
| Lempos tipas | WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | SPI , 18 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Amson ACM019A" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Amson ACM019A yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Amson ACM019A pdf duomenų lape arba išsamiose Amson ACM019A arba kitų Amson LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Amson ACM019A platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Amson ACM019A yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Amson ACM019A pdf duomenų lape arba išsamiose Amson ACM019A arba kitų Amson LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Amson ACM019A platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "ACM019A"
- Amson ACM019A
- ACM019A duomenų lapas
- ACM019A vaizdas
- ACM019A kaina
- ACM019A platintojas
