Apžvalga
Specifikacija
AL2004A

AL2004A Pagrindinė informacija
| Panel modelis | AL2004A |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Amson |
| Apibūdinimas | PM-OLED ,3.0 inch, 20×4 |
| Skydo tipas | PM-OLED |
| AL2004A kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 70 °C |
AL2004A Mechaninės savybės
| Rodyti formatas | 20 characters × 4 lines |
|---|---|
| Rodyti šriftus | 5×7 dots + cursor |
| Simbolių dydis | 2.97×4.77 mm |
| Simbolių žingsnis | 3.55×5.35 mm |
| Pikselių konfigūracija | Rectangle |
| Aspect Ratio | >3:1 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.598×0.598 mm (H×V) |
| Aktyvi zona | 70.42×20.82 mm (H×V) |
| Bezel Area | 72.42×22.82 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 98×60 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 9.7 (Max.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Face mounting holes (4-Φ2.8) on left, right bezel |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
AL2004A Optiniai elementai
| Ekrano spalva | Mono(White) () |
|---|---|
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
AL2004A Elektronikos funkcija
| Vairuotojo IC | Built-in KS0066 |
|---|---|
| Vairavimo metodas | Duty: 1/16 |
AL2004A Apšvietimo sistema
| Lempos tipas | self |
|---|
AL2004A Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | CPU |
|---|---|
| Signalo klasė | 8-bit parallel |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 50/80mA (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Pad |
