AM-1024600E2TMQW-A0

| Panel modelis | AM-1024600E2TMQW-A0 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | AMPIRE |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AM-1024600E2TMQW-A0 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 153.6×90 mm |
| Kontūrai | 165.75×105.39×7.85 mm |
| Paviršius | Antireflection |
| Kontrasto santykis | 700:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) |
| Atsakymo laikas | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 75/75/70/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "AMPIRE AM-1024600E2TMQW-A0" specialybės atsarginių dalių platintojas.
AMPIRE AM-1024600E2TMQW-A0 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
AMPIRE AM-1024600E2TMQW-A0 pdf duomenų lape arba išsamiose AMPIRE AM-1024600E2TMQW-A0 arba kitų AMPIRE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš AMPIRE AM-1024600E2TMQW-A0 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-1024600E2TMQW-A0 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
AMPIRE AM-1024600E2TMQW-A0 pdf duomenų lape arba išsamiose AMPIRE AM-1024600E2TMQW-A0 arba kitų AMPIRE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš AMPIRE AM-1024600E2TMQW-A0 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AM-1024600E2TMQW-A0"
- AMPIRE AM-1024600E2TMQW-A0
- AM-1024600E2TMQW-A0 duomenų lapas
- AM-1024600E2TMQW-A0 vaizdas
- AM-1024600E2TMQW-A0 kaina
- AM-1024600E2TMQW-A0 platintojas

