Apžvalga
Specifikacija
AM-1024768R2TNQW-00H

AM-1024768R2TNQW-00H Pagrindinė informacija
| Panel modelis | AM-1024768R2TNQW-00H |
|---|---|
| Panel Gamintojas | AMPIRE |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,12.0 inch, 1024×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AM-1024768R2TNQW-00H kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
AM-1024768R2TNQW-00H Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 105 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 279×209 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 6.0/9.0 (Typ./Max.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Face mounting holes (4-Φ3.4, 3-R1.7) on left and right bezel |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
AM-1024768R2TNQW-00H Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) |
| Atsakymo laikas | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Balta spalva chromo | Wx:0.305; Wy:0.325 |
| Balta variacija | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | Y |
AM-1024768R2TNQW-00H Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
AM-1024768R2TNQW-00H Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 10S5P |
| Lempos forma | Array |
| Lempos gyvenimo laikas | 50K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 33.0V (Typ.) |
| Lempos srovė | 325mA (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
AM-1024768R2TNQW-00H Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 250mA (Max.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 0.83W (Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | STM - MSB240420E, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
