Apžvalga
Specifikacija
AM-240320ADTMQW-00H

AM-240320ADTMQW-00H Pagrindinė informacija
| Panel modelis | AM-240320ADTMQW-00H |
|---|---|
| Panel Gamintojas | AMPIRE |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AM-240320ADTMQW-00H kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
AM-240320ADTMQW-00H Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 141 PPI |
| Aspect Ratio | 3:4 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Svoris | TBD |
| Paviršius | Clear, Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 43.2×57.6 mm (H×V) |
| Bezel Area | 44.2×58.6 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 50×69.2 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 1.85±0.15 mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
AM-240320ADTMQW-00H Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 200 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 65K/262K () |
| Spalvų gama | 65% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 45/45/20/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Balta variacija | 1.25 (Typ.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
AM-240320ADTMQW-00H Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
AM-240320ADTMQW-00H Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 1S4P |
| Lempos forma | 4 strings |
| Lempos įtampa | 3.2V (Typ.) |
| Lempos srovė | 20mA (Typ.) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 256mW (Typ.) |
| Sąsajos tipas | FPC |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
AM-240320ADTMQW-00H Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | CPU |
|---|---|
| Signalo klasė | 8/16-bit 8080 parallel |
| Panelės įėjimo įtampa | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
| Sąsajos tipas | FPC |
