AM-240320H1TNQW-00H

| Panel modelis | AM-240320H1TNQW-00H |
|---|---|
| Panel Gamintojas | AMPIRE |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AM-240320H1TNQW-00H kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 33.48×44.64 mm |
| Kontūrai | 40.1×52.816×4 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 200:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K (6-bit) , CIE1931 52% |
| Atsakymo laikas | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 60/60/35/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lempos tipas | 3S1P WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | CPU , 39 pins |
| Įvesties įtampa | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H" specialybės atsarginių dalių platintojas.
AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H pdf duomenų lape arba išsamiose AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H arba kitų AMPIRE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H pdf duomenų lape arba išsamiose AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H arba kitų AMPIRE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AM-240320H1TNQW-00H"
- AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H
- AM-240320H1TNQW-00H duomenų lapas
- AM-240320H1TNQW-00H vaizdas
- AM-240320H1TNQW-00H kaina
- AM-240320H1TNQW-00H platintojas

