Apžvalga
Specifikacija
AM-800256ATMQW-A0H

AM-800256ATMQW-A0H Pagrindinė informacija
| Panel modelis | AM-800256ATMQW-A0H |
|---|---|
| Panel Gamintojas | AMPIRE |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,6.3 inch, 800×256 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AM-800256ATMQW-A0H kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
| Pastabos | 8/15 cut of 7 inch |
AM-800256ATMQW-A0H Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 800(RGB)×256 |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 133 PPI |
| Aspect Ratio | >3:1 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Aktyvi zona | 152.4×48.768 mm (H×V) |
| Bezel Area | 155.3×51.69 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 165×66.96 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 6.76±0.3 mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
AM-800256ATMQW-A0H Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 500 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Spalvų gama | 45% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.317; Wy:0.345 |
| Balta variacija | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
AM-800256ATMQW-A0H Elektronikos funkcija
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
|---|
AM-800256ATMQW-A0H Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 3S10P |
| Lempos forma | Array |
| Lempos gyvenimo laikas | 40K(Typ.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 9.6V (Typ.) |
| Lempos srovė | 180mA (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
AM-800256ATMQW-A0H Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | HRS - DF19G-20P-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
