Apžvalga
Specifikacija
AM-800480-050D

AM-800480-050D Pagrindinė informacija
| Panel modelis | AM-800480-050D |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Amson |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480-050D kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
AM-800480-050D Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 188 PPI |
| Aspect Ratio | 15:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.045×0.135 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.135×0.135 mm (H×V) |
| Aktyvi zona | 108×64.8 mm (H×V) |
| Bezel Area | 110.7×67.4 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 120.7×75.8 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 2.9±0.1 mm |
| Skylės ir kronšteinai | Without |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
AM-800480-050D Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
AM-800480-050D Elektronikos funkcija
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
|---|---|
| Vairuotojo IC | COG Built-in ILI6122 + ILI5960 |
AM-800480-050D Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
AM-800480-050D Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | TTL |
|---|---|
| Signalo klasė | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Sąsajos tipas | FPC |
