AM-800480R3TMQW-TB2H

| Panel modelis | AM-800480R3TMQW-TB2H |
|---|---|
| Panel Gamintojas | AMPIRE |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480R3TMQW-TB2H kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 152.4×91.44 mm |
| Kontūrai | 165×104.44×8.62 mm |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 400:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K (6-bit) |
| Atsakymo laikas | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 3S10P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalo sąsaja | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "AMPIRE AM-800480R3TMQW-TB2H" specialybės atsarginių dalių platintojas.
AMPIRE AM-800480R3TMQW-TB2H yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
AMPIRE AM-800480R3TMQW-TB2H pdf duomenų lape arba išsamiose AMPIRE AM-800480R3TMQW-TB2H arba kitų AMPIRE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš AMPIRE AM-800480R3TMQW-TB2H platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-800480R3TMQW-TB2H yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
AMPIRE AM-800480R3TMQW-TB2H pdf duomenų lape arba išsamiose AMPIRE AM-800480R3TMQW-TB2H arba kitų AMPIRE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš AMPIRE AM-800480R3TMQW-TB2H platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AM-800480R3TMQW-TB2H"
- AMPIRE AM-800480R3TMQW-TB2H
- AM-800480R3TMQW-TB2H duomenų lapas
- AM-800480R3TMQW-TB2H vaizdas
- AM-800480R3TMQW-TB2H kaina
- AM-800480R3TMQW-TB2H platintojas

