AM-800600K7TMQW-A1H

| Panel modelis | AM-800600K7TMQW-A1H |
|---|---|
| Panel Gamintojas | AMPIRE |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AM-800600K7TMQW-A1H kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 211.2×158.4 mm |
| Kontūrai | 236×176.9×9 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 500:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Atsakymo laikas | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 6S8P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalo sąsaja | TTL (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H" specialybės atsarginių dalių platintojas.
AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H pdf duomenų lape arba išsamiose AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H arba kitų AMPIRE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H pdf duomenų lape arba išsamiose AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H arba kitų AMPIRE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AM-800600K7TMQW-A1H"
- AMPIRE AM-800600K7TMQW-A1H
- AM-800600K7TMQW-A1H duomenų lapas
- AM-800600K7TMQW-A1H vaizdas
- AM-800600K7TMQW-A1H kaina
- AM-800600K7TMQW-A1H platintojas

