Apžvalga
Specifikacija
AT070WSM-NW1-3800(3G00)

AT070WSM-NW1-3800(3G00) Pagrindinė informacija
| Panel modelis | AT070WSM-NW1-3800(3G00) |
|---|---|
| Panel Gamintojas | BOE |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AT070WSM-NW1-3800(3G00) kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 170 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0502×0.1432 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.1506×0.1432 mm (H×V) |
| Svoris | 150g (Max.) |
| Paviršius | Antiglare |
| Aktyvi zona | 154.22×85.92 mm (H×V) |
| Bezel Area | 157.22×88.92 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 164.9×100 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 4.8±0.3 mm |
| Skylės ir kronšteinai | Without |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 500 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Spalvų gama | 50% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Balta spalva chromo | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | Yes (U/D, L/R) |
| Bendras energijos suvartojimas | 2.5W (Max.) |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 3S10P |
| Lempos forma | Array |
| Lempos gyvenimo laikas | 15K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 9.9/10.5V (Typ./Max.) |
| Lempos srovė | 200mA (Typ.) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 2.1W (Max.) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3/9.6/18/-6V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Panelio energijos suvartojimas | 0.21/0.25W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | FPC |
