AV080WSB-NW0

| Panel modelis | AV080WSB-NW0 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | BOE |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AV080WSB-NW0 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 176.64×99.36 mm |
| Kontūrai | 189.4×114.5 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 800:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Atsakymo laikas | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Vairuotojo IC | COG Built-in HX8282-A01 + HX8696-A |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3/11.5/21/-10V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com yra "BOE AV080WSB-NW0" specialybės atsarginių dalių platintojas.
BOE AV080WSB-NW0 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
BOE AV080WSB-NW0 pdf duomenų lape arba išsamiose BOE AV080WSB-NW0 arba kitų BOE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš BOE AV080WSB-NW0 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
BOE AV080WSB-NW0 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
BOE AV080WSB-NW0 pdf duomenų lape arba išsamiose BOE AV080WSB-NW0 arba kitų BOE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš BOE AV080WSB-NW0 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AV080WSB-NW0"
- BOE AV080WSB-NW0
- AV080WSB-NW0 duomenų lapas
- AV080WSB-NW0 vaizdas
- AV080WSB-NW0 kaina
- AV080WSB-NW0 platintojas

