Apžvalga
Specifikacija
B140XTN04.3

B140XTN04.3 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | B140XTN04.3 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | AUO |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| B140XTN04.3 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
B140XTN04.3 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 112 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0755×0.2265 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.2265×0.2265 mm (H×V) |
| Svoris | 270g (Max.) |
| Paviršius | Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 309.399×173.952 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 3.0 (Max.) mm |
| Formos stilius | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
B140XTN04.3 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 220 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Spalvų gama | 45% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
B140XTN04.3 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
B140XTN04.3 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos gyvenimo laikas | 12K(Min.) (Hours) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | 5.0/12.0/21.0V (Min./Typ./Max.) |
B140XTN04.3 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | eDP |
|---|---|
| Signalo klasė | eDP (1 Lane) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
