BA070WS1-402

| Panel modelis | BA070WS1-402 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | BOE |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| BA070WS1-402 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 153.6×90 mm |
| Kontūrai | 167.25×104.65×3 mm |
| Paviršius | Hard coating |
| Kontrasto santykis | 700:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Atsakymo laikas | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 3S6P WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 39 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "BOE BA070WS1-402" specialybės atsarginių dalių platintojas.
BOE BA070WS1-402 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
BOE BA070WS1-402 pdf duomenų lape arba išsamiose BOE BA070WS1-402 arba kitų BOE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš BOE BA070WS1-402 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
BOE BA070WS1-402 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
BOE BA070WS1-402 pdf duomenų lape arba išsamiose BOE BA070WS1-402 arba kitų BOE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš BOE BA070WS1-402 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "BA070WS1-402"
- BOE BA070WS1-402
- BA070WS1-402 duomenų lapas
- BA070WS1-402 vaizdas
- BA070WS1-402 kaina
- BA070WS1-402 platintojas
