Apžvalga
Specifikacija
C-51847NFJ-SLW-AFN

C-51847NFJ-SLW-AFN Pagrindinė informacija
| Panel modelis | C-51847NFJ-SLW-AFN |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Kyocera |
| Apibūdinimas | FSTN-LCD ,2.9 inch, 20×4 |
| Skydo tipas | FSTN-LCD |
| C-51847NFJ-SLW-AFN kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
C-51847NFJ-SLW-AFN Mechaninės savybės
| Rodyti formatas | 20 characters × 4 lines |
|---|---|
| Rodyti šriftus | 5×8 dots |
| Simbolių dydis | 2.95×4.75 mm |
| Simbolių žingsnis | 3.55×5.35 mm |
| Pikselių konfigūracija | Rectangle |
| Aspect Ratio | >3:1 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.5936×0.5936 mm (H×V) |
| Svoris | 74.2g (Max.) |
| Aktyvi zona | 70.4×20.8 mm (H×V) |
| Bezel Area | 76.0×25.2 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 98.5×61 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 15.6 (Max.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Face mounting holes (4-Φ2.8) on left, right bezel |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
C-51847NFJ-SLW-AFN Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | STN, Black/White (Positive), Transflective |
|---|---|
| Ryškumas | 40 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 5 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | Monochrome () |
| Atsakymo laikas | 80/130 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Saulės šviesa nuskaityta | Y |
C-51847NFJ-SLW-AFN Elektronikos funkcija
| Bendras energijos suvartojimas | 240mW (Max.) |
|---|---|
| Vairavimo metodas | Duty: 1/16 , Bias: 1/4 |
C-51847NFJ-SLW-AFN Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 1S2P |
| Lempos forma | Parallel |
| Lempos įtampa | 3.5/4.0V (Typ./Max.) |
| Lempos srovė | 30mA (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Pad |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
C-51847NFJ-SLW-AFN Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | Parallel Data |
|---|---|
| Signalo klasė | Parallel Data (8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 4.8V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 2.8/4.2mA (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Pad |
