Apžvalga
Specifikacija
C050FTN01.1

C050FTN01.1 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | C050FTN01.1 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | AUO |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×234 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| C050FTN01.1 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -30 ~ 85 °C |
| Laikymo temperatūra | -40 ~ 95 °C |
C050FTN01.1 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 480(RGB)×234 |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 106 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.077×0.267 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.267×0.267 mm (H×V) |
| Svoris | 93.5±0.9g |
| Aktyvi zona | 110.88×62.478 mm (H×V) |
| Bezel Area | 114.4×66.65 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 124×75.36 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 5.5/8.25 (Typ./Max.) mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
C050FTN01.1 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 800 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Spalvų gama | 65% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Balta spalva chromo | Wx:0.314; Wy:0.326 |
| Balta variacija | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | Y |
C050FTN01.1 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | Yes (U/D, L/R) |
| Laiko kontrolierius (T-CON) | Embedded T-CON |
C050FTN01.1 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 3S2P |
| Lempos forma | 2 strings |
| Lempos gyvenimo laikas | 10K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 9/10.2V (Typ./Max.) |
| Lempos srovė | 80/85mA (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | FPC |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
C050FTN01.1 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | TTL |
|---|---|
| Signalo klasė | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 20/30mA (Typ./Max.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 50/60mW (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | FPC |
