CLAA069LC01XW

| Panel modelis | CLAA069LC01XW |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CPT |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| CLAA069LC01XW kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | Transmissive |
| Aktyvi zona | 156.6×81.6 mm |
| Paviršius | Antiglare |
| Kontrasto santykis | |
| Rodyti spalvas | 262K (6-bit) |
| Atsakymo laikas | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | WLED |
| Signalo sąsaja | TTL (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com yra "CPT CLAA069LC01XW" specialybės atsarginių dalių platintojas.
CPT CLAA069LC01XW yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CPT CLAA069LC01XW pdf duomenų lape arba išsamiose CPT CLAA069LC01XW arba kitų CPT LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CPT CLAA069LC01XW platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA069LC01XW yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CPT CLAA069LC01XW pdf duomenų lape arba išsamiose CPT CLAA069LC01XW arba kitų CPT LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CPT CLAA069LC01XW platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "CLAA069LC01XW"
- CPT CLAA069LC01XW
- CLAA069LC01XW duomenų lapas
- CLAA069LC01XW vaizdas
- CLAA069LC01XW kaina
- CLAA069LC01XW platintojas
