Apžvalga
Specifikacija
CLAA098EP01XG

CLAA098EP01XG Pagrindinė informacija
| Panel modelis | CLAA098EP01XG |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CPT |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,9.8 inch, 1280×960 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| CLAA098EP01XG kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -25 ~ 65 °C |
CLAA098EP01XG Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1280(RGB)×960 (Quad-VGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 162 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.052×0.156 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.156×0.156 mm (H×V) |
| Aktyvi zona | 199.68×149.76 mm (H×V) |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
CLAA098EP01XG Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | HFFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Spalvų gama | 50% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta spalva chromo | Wx:0.314; Wy:0.335 |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
CLAA098EP01XG Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
CLAA098EP01XG Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos gyvenimo laikas | 15K(Min.) (Hours) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | Embedded (LED Driver) |
CLAA098EP01XG Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Sąsajos tipas | Connector |
