Apžvalga
Specifikacija
CLAA102NA2CCN

CLAA102NA2CCN Pagrindinė informacija
| Panel modelis | CLAA102NA2CCN |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CPT |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,10.2 inch, 1024×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| CLAA102NA2CCN kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
CLAA102NA2CCN Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 116 PPI |
| Aspect Ratio | 17:10 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0725×0.2175 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.2175×0.2175 mm (H×V) |
| Svoris | 250g (Typ.) |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 222.72×130.5 mm (H×V) |
| Bezel Area | 225.72×134.2 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 235.2×145.8 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 6.0 (Max.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Side mounting holes (6-M2) on left, right bezel |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
CLAA102NA2CCN Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 200 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Atsakymo laikas | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 45/45/25/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Balta variacija | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(13 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
CLAA102NA2CCN Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
| Bendras energijos suvartojimas | 3.6W (Typ.) |
CLAA102NA2CCN Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | 500/600mA (Typ./Max.) |
CLAA102NA2CCN Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 250/350mA (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | STARCONN - 093F30-B0B01A, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
