CLAA121XA01CW

| Panel modelis | CLAA121XA01CW |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CPT |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| CLAA121XA01CW kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 245.76×184.32 mm |
| Kontūrai | 260.5×204×8.4 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 700:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | |
| Atsakymo laikas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | WLED |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "CPT CLAA121XA01CW" specialybės atsarginių dalių platintojas.
CPT CLAA121XA01CW yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CPT CLAA121XA01CW pdf duomenų lape arba išsamiose CPT CLAA121XA01CW arba kitų CPT LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CPT CLAA121XA01CW platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA121XA01CW yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CPT CLAA121XA01CW pdf duomenų lape arba išsamiose CPT CLAA121XA01CW arba kitų CPT LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CPT CLAA121XA01CW platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "CLAA121XA01CW"
- CPT CLAA121XA01CW
- CLAA121XA01CW duomenų lapas
- CLAA121XA01CW vaizdas
- CLAA121XA01CW kaina
- CLAA121XA01CW platintojas

