Apžvalga
Specifikacija
CLAG050JC01 00XC

CLAG050JC01 00XC Pagrindinė informacija
| Panel modelis | CLAG050JC01 00XC |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CPT |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| CLAG050JC01 00XC kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
| Pastabos | 1/6 cut |
CLAG050JC01 00XC Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 109 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.077×0.231 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.231×0.231 mm (H×V) |
| Paviršius | Without Polarizer |
| Aktyvi zona | 110.88×62.832 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 117.46×73 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 1.0 mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
CLAG050JC01 00XC Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 0 cd/m² |
| Kontrasto santykis | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Spalvų gama | 53% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 65/65/55/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Transmisyvumas | 6.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
CLAG050JC01 00XC Elektronikos funkcija
| Vairuotojo IC | COG Built-in NT39024, ILI6480G1 |
|---|
CLAG050JC01 00XC Apšvietimo sistema
| Lempos tipas | No B/L |
|---|
