Apžvalga
Specifikacija
CLAG050LQ43 AXX

CLAG050LQ43 AXX Pagrindinė informacija
| Panel modelis | CLAG050LQ43 AXX |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CPT |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 540×960 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| CLAG050LQ43 AXX kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 60 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
CLAG050LQ43 AXX Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 540(RGB)×960 (qHD) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 221 PPI |
| Aspect Ratio | 9:16 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.03825×0.11475 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.11475×0.11475 mm (H×V) |
| Paviršius | Without Polarizer |
| Aktyvi zona | 61.965×110.16 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 64.87×118.31 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 0.4±0.1 mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Portrait type |
| Touch Panel | Without |
CLAG050LQ43 AXX Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 0 cd/m² |
| Kontrasto santykis | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Spalvų gama | 70% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Transmisyvumas | 5.5% (Typ.)(with Polarizer) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
CLAG050LQ43 AXX Elektronikos funkcija
| Vairuotojo IC | COG Suggest HX8389-C010PD200-P |
|---|
CLAG050LQ43 AXX Apšvietimo sistema
| Lempos tipas | No B/L |
|---|
