CNK2002-12001A
| Panel modelis | CNK2002-12001A |
|---|---|
| Panel Gamintojas | White Brand |
| Apibūdinimas | STN-LCD , inch, 20×2 |
| Skydo tipas | STN-LCD |
| CNK2002-12001A kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Sistemos kategorija | LCD/OLED/EPD Flat Panel > Character Display |
| Serija | CNK2002 |
| Raktiniai žodžiai Desc. | 2002 character lcd display module, STN/Y-G/Positive |
| Produkto klasė | Character LCD Display |
| Prekės žymos | COB Character Module, LCD Character Display |
| Skydo sudėtis | LCM |
| Personažai | 20×2 |
| Aktyvi zona | 73.51 (W) × 11.51 (H) mm (A.A) |
| Peržiūros sritis | 82.85 (W) × 18.4 (H) mm (V.A) |
| Kontūro matmenys | 116 (W) × 37 (H) mm |
| Maks. Gylis | 13.4 mm |
| Polarizatorius | Transflective |
| Spalvų režimas | Yellow/Green (Positive) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Kontrolierius | ST7066U |
| Bonding Type | COB |
| Apšvietimo tipas | No B/L |
| Sąsajos tipas | Parallel Data |
| Sąsajos kaiščiai | 16 Pins |
| Veikimo temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com yra "White Brand CNK2002-12001A" specialybės atsarginių dalių platintojas.
White Brand CNK2002-12001A yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
White Brand CNK2002-12001A pdf duomenų lape arba išsamiose White Brand CNK2002-12001A arba kitų White Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš White Brand CNK2002-12001A platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK2002-12001A yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
White Brand CNK2002-12001A pdf duomenų lape arba išsamiose White Brand CNK2002-12001A arba kitų White Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš White Brand CNK2002-12001A platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "CNK2002-12001A"
- White Brand CNK2002-12001A
- CNK2002-12001A duomenų lapas
- CNK2002-12001A vaizdas
- CNK2002-12001A kaina
- CNK2002-12001A platintojas
