CNK2004-13001A
| Panel modelis | CNK2004-13001A |
|---|---|
| Panel Gamintojas | White Brand |
| Apibūdinimas | STN-LCD , inch, 20×4 |
| Skydo tipas | STN-LCD |
| CNK2004-13001A kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Sistemos kategorija | LCD/OLED/EPD Flat Panel > Character Display |
| Serija | CNK2004 |
| Raktiniai žodžiai Desc. | 2004 character STN LCD display module |
| Produkto klasė | Character LCD Display |
| Prekės žymos | COB Character Module, LCD Character Display |
| Skydo sudėtis | LCM |
| Personažai | 20×4 |
| Simbolių dydis | 2.36×4.44 (W×H) mm |
| Aktyvi zona | 57.08 (W) × 44 (H) mm (A.A) |
| Peržiūros sritis | 64 (W) × 23 (H) mm (V.A) |
| Kontūro matmenys | 84 (W) × 44 (H) mm |
| Maks. Gylis | 12 mm |
| Polarizatorius | Transflective |
| Spalvų režimas | Yellow/Green (Positive) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Kontrolierius | RW1063,RW1071 |
| Bonding Type | COB |
| Apšvietimo tipas | YG-LED |
| Sąsajos tipas | CPU |
| Sąsajos kaiščiai | 16 Pins |
| Veikimo temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -25 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com yra "White Brand CNK2004-13001A" specialybės atsarginių dalių platintojas.
White Brand CNK2004-13001A yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
White Brand CNK2004-13001A pdf duomenų lape arba išsamiose White Brand CNK2004-13001A arba kitų White Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš White Brand CNK2004-13001A platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK2004-13001A yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
White Brand CNK2004-13001A pdf duomenų lape arba išsamiose White Brand CNK2004-13001A arba kitų White Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš White Brand CNK2004-13001A platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "CNK2004-13001A"
- White Brand CNK2004-13001A
- CNK2004-13001A duomenų lapas
- CNK2004-13001A vaizdas
- CNK2004-13001A kaina
- CNK2004-13001A platintojas
