CNK240120-16004A1
| Panel modelis | CNK240120-16004A1 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | White Brand |
| Apibūdinimas | FSTN-LCD ,3.0 inch, 240×128 |
| Skydo tipas | FSTN-LCD |
| CNK240120-16004A1 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Sistemos kategorija | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Serija | CNK240120 |
| Raktiniai žodžiai Desc. | 240*120 FSTN LCD, COG graphic display module, 16pins CPU, UC1608X |
| Produkto klasė | Graphic LCD Display |
| Prekės žymos | FSTN LCD Graphic Module |
| Skydo sudėtis | LCM |
| Rezoliucija | 240×128 |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle |
| Aktyvi zona | 67.19 (W) × 33.59 (H) mm (A.A) |
| Peržiūros sritis | 72 (W) × 39.5 (H) mm (V.A) |
| Kontūro matmenys | 90 (W) × 62 (H) mm |
| Maks. Gylis | 12.1 mm |
| Polarizatorius | Transflective |
| Spalvų režimas | Blue/Grey (Positive) |
| Žiūrėjimo kryptis | 12 o'clock |
| Spalvos Suma | Monochrome |
| Vairuotojo mokestis | 1/128 |
| Kontrolierius | UC1608X |
| Bonding Type | COG |
| Apšvietimo tipas | WLED |
| Sąsajos tipas | CPU |
| Sąsajos kaiščiai | 16 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Veikimo temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com yra "White Brand CNK240120-16004A1" specialybės atsarginių dalių platintojas.
White Brand CNK240120-16004A1 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
White Brand CNK240120-16004A1 pdf duomenų lape arba išsamiose White Brand CNK240120-16004A1 arba kitų White Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš White Brand CNK240120-16004A1 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK240120-16004A1 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
White Brand CNK240120-16004A1 pdf duomenų lape arba išsamiose White Brand CNK240120-16004A1 arba kitų White Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš White Brand CNK240120-16004A1 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "CNK240120-16004A1"
- White Brand CNK240120-16004A1
- CNK240120-16004A1 duomenų lapas
- CNK240120-16004A1 vaizdas
- CNK240120-16004A1 kaina
- CNK240120-16004A1 platintojas
