CNK24048-11001A
| Panel modelis | CNK24048-11001A |
|---|---|
| Panel Gamintojas | White Brand |
| Apibūdinimas | STN-LCD ,3.9 inch, 240×64 |
| Skydo tipas | STN-LCD |
| CNK24048-11001A kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Sistemos kategorija | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Serija | CNK24048 |
| Raktiniai žodžiai Desc. | 240*48 STN Graphic LCD module display, 24pins CPU |
| Produkto klasė | Graphic LCD Display |
| Prekės žymos | STN LCD Graphic Module |
| Skydo sudėtis | LCM |
| Rezoliucija | 240×64 |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle |
| Aktyvi zona | 95.97 (W) × 22.85 (H) mm (A.A) |
| Peržiūros sritis | 100 (W) × 25.5 (H) mm (V.A) |
| Kontūro matmenys | 105.3 (W) × 38.7 (H) mm |
| Maks. Gylis | 6.5 mm |
| Polarizatorius | Transmissive |
| Spalvų režimas | Blue mode (Negative) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Spalvos Suma | Monochrome |
| Vairuotojo mokestis | 1/48 |
| Kontrolierius | UC1608 |
| Bonding Type | COG |
| Apšvietimo tipas | WLED |
| Sąsajos tipas | CPU |
| Sąsajos kaiščiai | 24 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Veikimo temperatūra | -10 ~ 60 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com yra "White Brand CNK24048-11001A" specialybės atsarginių dalių platintojas.
White Brand CNK24048-11001A yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
White Brand CNK24048-11001A pdf duomenų lape arba išsamiose White Brand CNK24048-11001A arba kitų White Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš White Brand CNK24048-11001A platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK24048-11001A yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
White Brand CNK24048-11001A pdf duomenų lape arba išsamiose White Brand CNK24048-11001A arba kitų White Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš White Brand CNK24048-11001A platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "CNK24048-11001A"
- White Brand CNK24048-11001A
- CNK24048-11001A duomenų lapas
- CNK24048-11001A vaizdas
- CNK24048-11001A kaina
- CNK24048-11001A platintojas
