DL20810970360032
| Panel modelis | DL20810970360032 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | DL |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,9.7 inch, 1024×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| DL20810970360032 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Sistemos kategorija | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Raktiniai žodžiai Desc. | 9.7inch, 1024*768, LVDS I/F, IPS, 30pin |
| Produkto klasė | Graphic LCD Display |
| Prekės žymos | Color TFT-LCD, IPS LCD |
| Skydo sudėtis | LCM |
| Rezoliucija | 1024×768 |
| Aspect Ratio | 4:3 (W:H) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle |
| Aktyvi zona | 196.608 (W) × 147.456 (H) mm (A.A) |
| Kontūro matmenys | 207.9 (W) × 160.1 (H) mm |
| Maks. Gylis | 5.35 mm |
| LC šeimos | IPS Family |
| Polarizatorius | Transmissive |
| Ryškumas | 300 (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 700:1 (Typ.) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Spalvos Suma | 262K |
| Apšvietimo tipas | WLED |
| Sąsajos tipas | LVDS |
| Sąsajos kaiščiai | 30 Pins |
| Veikimo temperatūra | -10 ~ 60 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com yra "DL DL20810970360032" specialybės atsarginių dalių platintojas.
DL DL20810970360032 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
DL DL20810970360032 pdf duomenų lape arba išsamiose DL DL20810970360032 arba kitų DL LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš DL DL20810970360032 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
DL DL20810970360032 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
DL DL20810970360032 pdf duomenų lape arba išsamiose DL DL20810970360032 arba kitų DL LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš DL DL20810970360032 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "DL20810970360032"
- DL DL20810970360032
- DL20810970360032 duomenų lapas
- DL20810970360032 vaizdas
- DL20810970360032 kaina
- DL20810970360032 platintojas
