DLC0400KZG
| Panel modelis | DLC0400KZG |
|---|---|
| Panel Gamintojas | DLC |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 640×1136 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| DLC0400KZG kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 49.92×88.608 mm |
| Kontūrai | 53.8×96.4×1.53 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 1000:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Atsakymo laikas | 20 (Typ.)(Tr+Td); 25 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 4S2P WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | MIPI (4 data lanes) , 22 pins |
| Įvesties įtampa | 1.8/5.7/-5.7V (Typ.)(DVDD/AVDDH/AVDDN) |
LCDs-Display.com yra "DLC DLC0400KZG" specialybės atsarginių dalių platintojas.
DLC DLC0400KZG yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
DLC DLC0400KZG pdf duomenų lape arba išsamiose DLC DLC0400KZG arba kitų DLC LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš DLC DLC0400KZG platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0400KZG yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
DLC DLC0400KZG pdf duomenų lape arba išsamiose DLC DLC0400KZG arba kitų DLC LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš DLC DLC0400KZG platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "DLC0400KZG"
- DLC DLC0400KZG
- DLC0400KZG duomenų lapas
- DLC0400KZG vaizdas
- DLC0400KZG kaina
- DLC0400KZG platintojas
