DLC0800AIG-2
| Panel modelis | DLC0800AIG-2 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | DLC |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| DLC0800AIG-2 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 176.64×99.36 mm |
| Kontūrai | 192.8×116.9×6.7 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 500:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) |
| Atsakymo laikas | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 65Hz |
| Lempos tipas | WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com yra "DLC DLC0800AIG-2" specialybės atsarginių dalių platintojas.
DLC DLC0800AIG-2 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
DLC DLC0800AIG-2 pdf duomenų lape arba išsamiose DLC DLC0800AIG-2 arba kitų DLC LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš DLC DLC0800AIG-2 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0800AIG-2 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
DLC DLC0800AIG-2 pdf duomenų lape arba išsamiose DLC DLC0800AIG-2 arba kitų DLC LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš DLC DLC0800AIG-2 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "DLC0800AIG-2"
- DLC DLC0800AIG-2
- DLC0800AIG-2 duomenų lapas
- DLC0800AIG-2 vaizdas
- DLC0800AIG-2 kaina
- DLC0800AIG-2 platintojas
