DMF-50316NF-FW-APN
| Panel modelis | DMF-50316NF-FW-APN |
|---|---|
| Panel Gamintojas | OPTREX |
| Apibūdinimas | FSTN-LCD ,5.2 inch, 240×64 |
| Skydo tipas | FSTN-LCD |
| DMF-50316NF-FW-APN kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Aktyvi zona | 127.17×33.89 mm |
| Kontūrai | 180×70×14 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 50:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | Monochrome |
| Atsakymo laikas | 220/80 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 50/40/40/30 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 70Hz |
| Lempos tipas | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalo sąsaja | 8-bit parallel , 20 pins |
| Įvesties įtampa | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "OPTREX DMF-50316NF-FW-APN" specialybės atsarginių dalių platintojas.
OPTREX DMF-50316NF-FW-APN yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
OPTREX DMF-50316NF-FW-APN pdf duomenų lape arba išsamiose OPTREX DMF-50316NF-FW-APN arba kitų OPTREX LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš OPTREX DMF-50316NF-FW-APN platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
OPTREX DMF-50316NF-FW-APN yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
OPTREX DMF-50316NF-FW-APN pdf duomenų lape arba išsamiose OPTREX DMF-50316NF-FW-APN arba kitų OPTREX LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš OPTREX DMF-50316NF-FW-APN platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "DMF-50316NF-FW-APN"
- OPTREX DMF-50316NF-FW-APN
- DMF-50316NF-FW-APN duomenų lapas
- DMF-50316NF-FW-APN vaizdas
- DMF-50316NF-FW-APN kaina
- DMF-50316NF-FW-APN platintojas

