DV185WHM-NM0

| Panel modelis | DV185WHM-NM0 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | BOE |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,18.5 inch, 1366×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| DV185WHM-NM0 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 409.8×230.4 mm |
| Kontūrai | 430.4×254.6×11.4 mm |
| Paviršius | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 1000:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 75% |
| Atsakymo laikas | 14 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 6S4P WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Įvesties įtampa | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "BOE DV185WHM-NM0" specialybės atsarginių dalių platintojas.
BOE DV185WHM-NM0 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
BOE DV185WHM-NM0 pdf duomenų lape arba išsamiose BOE DV185WHM-NM0 arba kitų BOE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš BOE DV185WHM-NM0 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
BOE DV185WHM-NM0 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
BOE DV185WHM-NM0 pdf duomenų lape arba išsamiose BOE DV185WHM-NM0 arba kitų BOE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš BOE DV185WHM-NM0 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "DV185WHM-NM0"
- BOE DV185WHM-NM0
- DV185WHM-NM0 duomenų lapas
- DV185WHM-NM0 vaizdas
- DV185WHM-NM0 kaina
- DV185WHM-NM0 platintojas

