ECG420AH-LZ4
| Panel modelis | ECG420AH-LZ4 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | No Brand |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| ECG420AH-LZ4 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 930.2×523.26 mm |
| Kontūrai | 960.4×560.4 mm |
| Paviršius | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 3000:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Atsakymo laikas | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalo sąsaja | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Įvesties įtampa | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "No Brand ECG420AH-LZ4" specialybės atsarginių dalių platintojas.
No Brand ECG420AH-LZ4 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
No Brand ECG420AH-LZ4 pdf duomenų lape arba išsamiose No Brand ECG420AH-LZ4 arba kitų No Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš No Brand ECG420AH-LZ4 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
No Brand ECG420AH-LZ4 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
No Brand ECG420AH-LZ4 pdf duomenų lape arba išsamiose No Brand ECG420AH-LZ4 arba kitų No Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš No Brand ECG420AH-LZ4 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "ECG420AH-LZ4"
- No Brand ECG420AH-LZ4
- ECG420AH-LZ4 duomenų lapas
- ECG420AH-LZ4 vaizdas
- ECG420AH-LZ4 kaina
- ECG420AH-LZ4 platintojas

