Apžvalga
Specifikacija
EJ070NA-01G

EJ070NA-01G Pagrindinė informacija
| Panel modelis | EJ070NA-01G |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CHIMEI INNOLUX |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| EJ070NA-01G kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 60 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 70 °C |
| Pastabos | DE/SYNC model selectable; 2 in 1 FPC (Z shape) |
EJ070NA-01G Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 134 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0642×0.1790 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.1926×0.1790 mm (H×V) |
| Svoris | 117g (Typ.) |
| Paviršius | Antiglare |
| Aktyvi zona | 154.08×85.92 mm (H×V) |
| Bezel Area | 156.7×89.1 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 164.9×100 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 3.35±0.3 mm |
| Skylės ir kronšteinai | Without |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
EJ070NA-01G Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Dithering) |
| Spalvų gama | 50% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Balta variacija | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
EJ070NA-01G Elektronikos funkcija
| Atvirkštinė nuskaitymas | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Bendras energijos suvartojimas | 1.90W (Typ.) |
| Laiko kontrolierius (T-CON) | Embedded T-CON |
EJ070NA-01G Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos forma | Array |
| Lempos gyvenimo laikas | 20K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 9.3±0.6V |
| Lempos srovė | 170/180/200mA (Min./Typ./Max.) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 1.674W (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
EJ070NA-01G Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | TTL |
|---|---|
| Signalo klasė | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Panelės įvesties srovė | 4.0/20.0/0.2/0.2mA (Typ.)(IDVDD/IAVDD/IGH/IGL) |
| Panelio energijos suvartojimas | 226mW (Typ.) |
| Vaizdo signalų įtampa | 0≤VIL≤0.3DVDD; 0.7DVDD≤VIH≤DVDD |
| Sąsajos tipas | FPC |
