ELW0903AA

| Panel modelis | ELW0903AA |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Futaba |
| Apibūdinimas | PM-OLED ,0.91 inch, 128×96 |
| Skydo tipas | PM-OLED |
| ELW0903AA kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Aktyvi zona | 18.534×13.895 mm |
| Kontūrai | 26.13×23.61×2.52 mm |
| Paviršius | With Polarizer |
| Kontrasto santykis | |
| Rodyti spalvas | Mono(White) |
| Žiūrėjimo kampas | |
| Įvesties įtampa | 3.3/12.5/16.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Futaba ELW0903AA" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Futaba ELW0903AA yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Futaba ELW0903AA pdf duomenų lape arba išsamiose Futaba ELW0903AA arba kitų Futaba LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Futaba ELW0903AA platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Futaba ELW0903AA yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Futaba ELW0903AA pdf duomenų lape arba išsamiose Futaba ELW0903AA arba kitų Futaba LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Futaba ELW0903AA platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "ELW0903AA"
- Futaba ELW0903AA
- ELW0903AA duomenų lapas
- ELW0903AA vaizdas
- ELW0903AA kaina
- ELW0903AA platintojas

