ET070WS01-VT
| Panel modelis | ET070WS01-VT |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Eurotech |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 1024×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| ET070WS01-VT kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Sistemos kategorija | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Raktiniai žodžiai Desc. | 7.0 AG inch with CTP, 1024*600, 40pins, 300nits, LVDS interface, TFT Module |
| Produkto klasė | Graphic LCD Display |
| Prekės žymos | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, IPS LCD |
| Skydo sudėtis | LCM |
| Rezoliucija | 1024×600 |
| Aspect Ratio | 16:9 (W:H) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle |
| Aktyvi zona | 154.21 (W) × 85.92 (H) mm (A.A) |
| Kontūro matmenys | 164.4 (W) × 99 (H) mm |
| Maks. Gylis | 4.2 mm |
| LC šeimos | IPS Family |
| Polarizatorius | Transmissive |
| Ryškumas | 300 (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 800:1 (Typ.) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Spalvos Suma | 262K |
| Apšvietimo tipas | WLED |
| Sąsajos tipas | LVDS |
| Sąsajos kaiščiai | 40 Pins |
| Touch Panel | PCAP |
| Veikimo temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com yra "Eurotech ET070WS01-VT" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Eurotech ET070WS01-VT yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Eurotech ET070WS01-VT pdf duomenų lape arba išsamiose Eurotech ET070WS01-VT arba kitų Eurotech LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Eurotech ET070WS01-VT platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET070WS01-VT yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Eurotech ET070WS01-VT pdf duomenų lape arba išsamiose Eurotech ET070WS01-VT arba kitų Eurotech LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Eurotech ET070WS01-VT platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "ET070WS01-VT"
- Eurotech ET070WS01-VT
- ET070WS01-VT duomenų lapas
- ET070WS01-VT vaizdas
- ET070WS01-VT kaina
- ET070WS01-VT platintojas
