ET080WX01-TT
| Panel modelis | ET080WX01-TT |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Eurotech |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 1024×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| ET080WX01-TT kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Sistemos kategorija | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Raktiniai žodžiai Desc. | 8.0 inch with CTP, 1024*768, 40pins, 300nits, LVDS, TFT |
| Produkto klasė | Graphic LCD Display |
| Prekės žymos | Color TFT-LCD, Capacitive Touch LCD, IPS LCD |
| Skydo sudėtis | LCM |
| Rezoliucija | 1024×768 |
| Aspect Ratio | 4:3 (W:H) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle |
| Aktyvi zona | 162.05 (W) × 121.54 (H) mm (A.A) |
| Kontūro matmenys | 206.6 (W) × 160.6 (H) mm |
| Maks. Gylis | 4.8 mm |
| LC šeimos | IPS Family |
| Polarizatorius | Transmissive |
| Ryškumas | 300 (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 800:1 (Typ.) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Spalvos Suma | 262K |
| Apšvietimo tipas | WLED |
| Sąsajos tipas | LVDS |
| Sąsajos kaiščiai | 40 Pins |
| Touch Panel | PCAP |
| Veikimo temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com yra "Eurotech ET080WX01-TT" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Eurotech ET080WX01-TT yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Eurotech ET080WX01-TT pdf duomenų lape arba išsamiose Eurotech ET080WX01-TT arba kitų Eurotech LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Eurotech ET080WX01-TT platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET080WX01-TT yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Eurotech ET080WX01-TT pdf duomenų lape arba išsamiose Eurotech ET080WX01-TT arba kitų Eurotech LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Eurotech ET080WX01-TT platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "ET080WX01-TT"
- Eurotech ET080WX01-TT
- ET080WX01-TT duomenų lapas
- ET080WX01-TT vaizdas
- ET080WX01-TT kaina
- ET080WX01-TT platintojas
