ET101WX03-D
| Panel modelis | ET101WX03-D |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Eurotech |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| ET101WX03-D kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Sistemos kategorija | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Raktiniai žodžiai Desc. | 10.1 inch, 1280*800, 45pins, 450nits, LVDS interface, TFT Module |
| Produkto klasė | Graphic LCD Display |
| Prekės žymos | Color TFT-LCD, IPS LCD |
| Skydo sudėtis | LCM |
| Rezoliucija | 1280×800 |
| Aspect Ratio | 16:10 (W:H) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle |
| Aktyvi zona | 216.96 (W) × 135.6 (H) mm (A.A) |
| Kontūro matmenys | 228.21 (W) × 148.86 (H) mm |
| Maks. Gylis | 2.39 mm |
| LC šeimos | IPS Family |
| Polarizatorius | Transmissive |
| Ryškumas | 450 (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 900:1 (Typ.) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Spalvos Suma | 262K |
| Apšvietimo tipas | WLED |
| Sąsajos tipas | LVDS |
| Sąsajos kaiščiai | 40 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Veikimo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com yra "Eurotech ET101WX03-D" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Eurotech ET101WX03-D yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Eurotech ET101WX03-D pdf duomenų lape arba išsamiose Eurotech ET101WX03-D arba kitų Eurotech LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Eurotech ET101WX03-D platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET101WX03-D yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Eurotech ET101WX03-D pdf duomenų lape arba išsamiose Eurotech ET101WX03-D arba kitų Eurotech LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Eurotech ET101WX03-D platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "ET101WX03-D"
- Eurotech ET101WX03-D
- ET101WX03-D duomenų lapas
- ET101WX03-D vaizdas
- ET101WX03-D kaina
- ET101WX03-D platintojas
