Apžvalga
Specifikacija
F-55472GNFJ-SLW-AHN

F-55472GNFJ-SLW-AHN Pagrindinė informacija
| Panel modelis | F-55472GNFJ-SLW-AHN |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Kyocera |
| Apibūdinimas | STN-LCD ,2.8 inch, 128×64 |
| Skydo tipas | STN-LCD |
| F-55472GNFJ-SLW-AHN kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
F-55472GNFJ-SLW-AHN Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 128×64 |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | Rectangle |
| Pikselių tankis | 50 PPI |
| Aspect Ratio | 2:1 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.499×0.499 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.499×0.499 mm (H×V) |
| Svoris | 37.5g (Max.) |
| Aktyvi zona | 63.857×31.921 mm (H×V) |
| Bezel Area | 69.0×36.5 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 89.7×49.8 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 6.0 (Max.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Face mounting holes (4-Φ3.2) on left, right slugs |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
F-55472GNFJ-SLW-AHN Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | STN, Black/White mode, Transflective |
|---|---|
| Ryškumas | 60 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 5 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | Monochrome () |
| Atsakymo laikas | 190/95 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Saulės šviesa nuskaityta | Y |
F-55472GNFJ-SLW-AHN Elektronikos funkcija
| Vairavimo metodas | Duty: 1/65 , Bias: 1/9 |
|---|
F-55472GNFJ-SLW-AHN Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 1S4P |
| Lempos forma | Parallel |
| Lempos įtampa | 3.5/4.0V (Typ./Max.) |
| Lempos srovė | 60mA (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
F-55472GNFJ-SLW-AHN Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | CPU |
|---|---|
| Signalo klasė | 8-bit 6080/8080 parallel |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 1.1/1.6mA (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | FPC |
