FG030561DNSWBG01

| Panel modelis | FG030561DNSWBG01 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Data Image |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| FG030561DNSWBG01 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 70.08×52.56 mm |
| Kontūrai | 77.8×64.5×3.2 mm |
| Paviršius | Antiglare |
| Kontrasto santykis | 200:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) |
| Atsakymo laikas | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 50/50/40/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 3S2P WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601/656 , 50 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3/3.3V (Typ.)(VCI/VDDIO) |
LCDs-Display.com yra "Data Image FG030561DNSWBG01" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Data Image FG030561DNSWBG01 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Data Image FG030561DNSWBG01 pdf duomenų lape arba išsamiose Data Image FG030561DNSWBG01 arba kitų Data Image LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Data Image FG030561DNSWBG01 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Data Image FG030561DNSWBG01 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Data Image FG030561DNSWBG01 pdf duomenų lape arba išsamiose Data Image FG030561DNSWBG01 arba kitų Data Image LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Data Image FG030561DNSWBG01 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "FG030561DNSWBG01"
- Data Image FG030561DNSWBG01
- FG030561DNSWBG01 duomenų lapas
- FG030561DNSWBG01 vaizdas
- FG030561DNSWBG01 kaina
- FG030561DNSWBG01 platintojas

