KCG075VG2BB-G00

| Panel modelis | KCG075VG2BB-G00 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Kyocera |
| Apibūdinimas | CSTN-LCD ,7.5 inch, 640×480 |
| Skydo tipas | CSTN-LCD |
| KCG075VG2BB-G00 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 151.66×113.74 mm |
| Kontūrai | 184×139.8 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 30:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | Color |
| Atsakymo laikas | |
| Žiūrėjimo kampas | |
| Dažnumas | 75Hz |
| Lempos tipas | CCFL |
LCDs-Display.com yra "Kyocera KCG075VG2BB-G00" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Kyocera KCG075VG2BB-G00 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Kyocera KCG075VG2BB-G00 pdf duomenų lape arba išsamiose Kyocera KCG075VG2BB-G00 arba kitų Kyocera LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Kyocera KCG075VG2BB-G00 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Kyocera KCG075VG2BB-G00 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Kyocera KCG075VG2BB-G00 pdf duomenų lape arba išsamiose Kyocera KCG075VG2BB-G00 arba kitų Kyocera LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Kyocera KCG075VG2BB-G00 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "KCG075VG2BB-G00"
- Kyocera KCG075VG2BB-G00
- KCG075VG2BB-G00 duomenų lapas
- KCG075VG2BB-G00 vaizdas
- KCG075VG2BB-G00 kaina
- KCG075VG2BB-G00 platintojas
