Apžvalga
Specifikacija
KCG075VG2BB-G00

KCG075VG2BB-G00 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | KCG075VG2BB-G00 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Kyocera |
| Apibūdinimas | CSTN-LCD ,7.5 inch, 640×480 |
| Skydo tipas | CSTN-LCD |
| KCG075VG2BB-G00 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
KCG075VG2BB-G00 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 107 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.079×0.237 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.237×0.237 mm (H×V) |
| Aktyvi zona | 151.66×113.74 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 184×139.8 mm (H×V) |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Embeded (4-wire Resistive) |
KCG075VG2BB-G00 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | STN, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kontrasto santykis | 30 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | Color () |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
KCG075VG2BB-G00 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 75Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
KCG075VG2BB-G00 Apšvietimo sistema
| Lempos tipas | CCFL |
|---|
