Apžvalga
Specifikacija
LA092WV1-SL01

LA092WV1-SL01 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LA092WV1-SL01 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | LG Display |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,9.2 inch, 800×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LA092WV1-SL01 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Modelis Alias | LA092WV1 (SL)(01) |
| Darbinė temperatūra | -30 ~ 85 °C |
| Laikymo temperatūra | -40 ~ 85 °C |
| Atsparumas vibracijai | 3.0G (29.4 m/s²) |
| Pastabos | The LCD module has a built-in 4-wire resistive Touch Screen Panel (TSP) controller IC, but TSP is not included. |
LA092WV1-SL01 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 101 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.085×0.239 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.255×0.239 mm (H×V) |
| Svoris | 330/345g (Typ./Max.) |
| Paviršius | Antiglare (Haze 44%) |
| Aktyvi zona | 204×114.72 mm (H×V) |
| Bezel Area | 206.7×117.65 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 218.3×132.1 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 16.7/25.0 (Typ./Max.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Rear mounting Pole (4-M3) |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LA092WV1-SL01 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 600 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Spalvų gama | 70% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 12/13 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta spalva chromo | Wx:0.321; Wy:0.336 |
| Balta variacija | 1.25/1.43 (Typ./Max.) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LA092WV1-SL01 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | Yes (U/D, L/R) |
LA092WV1-SL01 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos gyvenimo laikas | 20K(Min.) (Hours) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | 6.96W (Typ.) |
LA092WV1-SL01 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS |
| Panelės įėjimo įtampa | 8.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 160/200mA (Typ./Max.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 1.28W (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | IRISO - IMSA-9616S-40A-GF1, Pitch:1.0 mm, Pin:40 pins |
