Apžvalga
Specifikacija
LC390TA1A

LC390TA1A Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LC390TA1A |
|---|---|
| Panel Gamintojas | PANDA |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,39 inch, 1366×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LC390TA1A kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
LC390TA1A Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 40 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.209×0.627 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.627×0.627 mm (H×V) |
| Svoris | 1.68±0.1Kgs |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 856.482×472.128 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 869.7×487.3 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 1.34 (Typ.) mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LC390TA1A Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 0 cd/m² |
| Kontrasto santykis | 3000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Spalvų gama | 72% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 8 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta spalva chromo | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Transmisyvumas | 6.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LC390TA1A Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
LC390TA1A Apšvietimo sistema
| Lempos tipas | No B/L |
|---|
LC390TA1A Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 12.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 350/600mA (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | STARCONN - 093G30-00001A-M4, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
