Apžvalga
Specifikacija
LC550EQE-FHM1

LC550EQE-FHM1 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LC550EQE-FHM1 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | LG Display |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LC550EQE-FHM1 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Modelis Alias | LC550EQE (FH)(M1) |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
LC550EQE-FHM1 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 80 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.105×0.315 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.315×0.315 mm (H×V) |
| Svoris | 12.8/13.5Kgs (Typ./Max.) |
| Paviršius | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 1214.6×685.4 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 1226×706.8 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 22.6 (Typ.) mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LC550EQE-FHM1 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + Dithering) |
| Spalvų gama | 72% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 8 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta spalva chromo | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Balta variacija | 1.54 (Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LC550EQE-FHM1 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
| Bendras energijos suvartojimas | 86.79W (Typ.) |
LC550EQE-FHM1 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 6 strings |
| Lempos forma | 6 strings |
| Lempos gyvenimo laikas | 50K(Typ.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 72.0±4.8V |
| Lempos srovė | 180mA (Typ.) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 79.83/85.02W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
LC550EQE-FHM1 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | V-by-One |
|---|---|
| Signalo klasė | V-by-One 8 lane |
| Panelės įėjimo įtampa | 12.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 580/754mA (Typ./Max.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 6.96/9.05W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
