Apžvalga
Specifikacija
LC650EQF-PHF1

LC650EQF-PHF1 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LC650EQF-PHF1 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | LG Display |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 3840×2160 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LC650EQF-PHF1 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Modelis Alias | LC650EQF (PH)(F1) |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
| Pastabos | Surface Luminance, white 3D: 170 cd/m² |
LC650EQF-PHF1 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 68 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.124×0.372 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.372×0.372 mm (H×V) |
| Svoris | 21.9/23.65Kgs (Typ./Max.) |
| Paviršius | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Aktyvi zona | 1428.48×803.52 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 1443.9×827.3 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 22.6/28.9 (Typ./Max.) mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LC650EQF-PHF1 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 450 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 1400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M/1.07B (8-bit / 8-bit + Dithering) |
| Spalvų gama | 72% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 5 (Typ.)(G to G); 8 (Typ.)(MPRT) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta spalva chromo | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Balta variacija | 1.54 (Max.)(9 points) |
| 3D rodymas | |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LC650EQF-PHF1 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
| Bendras energijos suvartojimas | 112.3W (Typ.) |
LC650EQF-PHF1 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos gyvenimo laikas | 30K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 87.9V |
| Lempos srovė | 195mA |
| Lempos Energijos sąnaudos | 102.8/111.4W (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
LC650EQF-PHF1 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | V-by-One |
|---|---|
| Signalo klasė | V-by-One 16 lane |
| Panelės įėjimo įtampa | 12.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 0.8/1.05A (Typ./Max.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 9.5/12.4W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
