Apžvalga
Specifikacija
LM270WF1-TLB1

LM270WF1-TLB1 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LM270WF1-TLB1 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | LG Display |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 1920×1080 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LM270WF1-TLB1 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Modelis Alias | LM270WF1 (TL)(B1) |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
LM270WF1-TLB1 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 81 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.1038×0.3114 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.3114×0.3114 mm (H×V) |
| Svoris | 4.22/4.43Kgs (Typ./Max.) |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 597.888×336.312 mm (H×V) |
| Bezel Area | 602.0×340.4 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 630×368.2 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 37.7 (Max.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Side mounting holes (8-M3) |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LM270WF1-TLB1 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Spalvų gama | 92% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 1/4 (Typ.)(Tr/Td); 2 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Balta variacija | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LM270WF1-TLB1 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
| Bendras energijos suvartojimas | 87.8W (Typ.) |
LM270WF1-TLB1 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Direct light type |
|---|---|
| Lempos tipas | CCFL |
| Lempos suma | 7 pcs |
| Lempos forma | U shape |
| Lempos gyvenimo laikas | 40K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 1900/1990/2250V (Min/Typ./Max.) |
| Lempos srovė | 3.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lempos veikimo dažnis | 40/80KHz (Min./Max.) |
| Lempos įjungimo įtampa | 3000/3600V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 47.3/83.6/93.1W (Min./Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
LM270WF1-TLB1 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 12.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 350/403mA (Typ./Max.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 4.2/4.84W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | HRS - KDF71G-30S-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
