Apžvalga
Specifikacija
LM270WQ6-SSA1

LM270WQ6-SSA1 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LM270WQ6-SSA1 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | LG Display |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 2560×1440 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LM270WQ6-SSA1 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Modelis Alias | LM270WQ6 (SS)(A1) |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
| Pastabos | 27" QHD Neo I Adobe RGB (Dell); Borderless |
LM270WQ6-SSA1 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 2560(RGB)×1440 (Quad-HD) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 108 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.077×0.231 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.2331×0.2331 mm (H×V) |
| Svoris | 2.60Kgs |
| Paviršius | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 596.74×335.66 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 608.8×355.3 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 11.5/15.0 (Typ./Max.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Rear mounting holes (9-M3) |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LM270WQ6-SSA1 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Spalvų gama | 109% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 14 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta spalva chromo | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Balta variacija | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LM270WQ6-SSA1 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
| Bendras energijos suvartojimas | 36.0W (Typ.) |
LM270WQ6-SSA1 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | GB-r LED |
| Lempos gyvenimo laikas | 30K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 50.8/56.0V (Typ.)(V_G/V-B) |
| Lempos srovė | 70/70mA (Typ.)(I-G/I-GB) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 29.9/32.1W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Sąsajos pozicija | |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
LM270WQ6-SSA1 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 10.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 0.8/1.0A (Typ./Max.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 8.0/10.9W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Sąsajos pozicija | |
| Signalo sąsaja | UJU - IS050-C51B-C39-A, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
