Apžvalga
Specifikacija
LM290WW3-SSA1

LM290WW3-SSA1 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LM290WW3-SSA1 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | LG Display |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,29.0 inch, 2560×1080 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LM290WW3-SSA1 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Modelis Alias | LM290WW3 (SS)(A1) |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
LM290WW3-SSA1 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 2560(RGB)×1080 |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 96 PPI |
| Aspect Ratio | 21:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Curved Display |
| Dot Pitch | 0.0876×0.2628 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.2628×0.2628 mm (H×V) |
| Svoris | 3.32/3.49Kgs (Typ./Max.) |
| Paviršius | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 671.793×283.824 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 692.9×311 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 33.0 (Typ.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Rear mounting holes |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LM290WW3-SSA1 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Spalvų gama | sRGB |
| Atsakymo laikas | 14 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta spalva chromo | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Balta variacija | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LM290WW3-SSA1 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 65Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
| Bendras energijos suvartojimas | 23.7W (Typ.) |
LM290WW3-SSA1 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 17S4P |
| Lempos forma | 4 strings |
| Lempos gyvenimo laikas | 30K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 46.4/49.8/53.2V (Min./Typ./Max.) |
| Lempos srovė | 85/90mA (Typ./Max.) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 16.9/18.1W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Sąsajos pozicija | |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
LM290WW3-SSA1 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (4 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 12.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 455/570/685mA (Min./Typ./Max.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 6.84/7.81W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Sąsajos pozicija | |
| Signalo sąsaja | LS Mtron - GT05P-51S-H38-E1500, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
