Apžvalga
Specifikacija
LMS350GF13

LMS350GF13 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LMS350GF13 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SAMSUNG |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LMS350GF13 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
| Pastabos | 3 in 1 FPC |
LMS350GF13 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 115 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Svoris | 42g (Typ.) |
| Paviršius | Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| Bezel Area | 72.08×54.56 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 76.9×63.9 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 4.25±0.2 mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Embeded (4-wire Resistive, Film / Film-Glass) |
LMS350GF13 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, TMR |
|---|---|
| Ryškumas | 320 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Spalvų gama | 50% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 65/65/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.320; Wy:0.340 |
| Balta variacija | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | Y |
LMS350GF13 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
LMS350GF13 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 6S1P |
| Lempos forma | 1 string |
| Lempos srovė | 20mA (Typ.) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 400mW (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
LMS350GF13 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | TTL |
|---|---|
| Signalo klasė | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3/3.3V (Typ.)(VCI/VDD) |
| Panelio energijos suvartojimas | 60/70mW (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | FPC |
